Kiedyś luźne, dresowe ubrania kojarzone były tylko i wyłącznie z treningami na siłowni. Na całe szczęście od tego czasu spojrzenie na modę uległo sporej zmianie i dziś ubrania w stylu basic cieszą się popularnością również wśród blogerek modowych, które bardzo chętnie wykorzystują pewne elementy tego stylu w codziennych stylizacjach i doskonale na tym wychodzą.

Czym charakteryzuje się styl basic?

Basic to przede wszystkim luz i ubrania, które nie krępują ruchów. Głównym założeniem tego stylu jest to, aby gdziekolwiek się pójdzie, czuć się jak w domu. To dlatego basicowe ubrania są lekkie, luźne i niezobowiązujące. Wykorzystując ich poszczególne efekty, z całą pewnością można stworzyć niejedną, oryginalną stylizację, która zachwyci każdego!

Ubrania basic w sklepach internetowych

W ofercie tego sklepu znaleźć można wiele basicowych ubrań, które można nosić niezależnie lub łączyć z innymi elementami garderoby. Wśród nich zdecydowanie dominują lekkie, luźne bluzki w najbardziej klasycznych kolorach, czyli czerni, szarościach, czy beżach. Takie odcienie są ponadczasowe i dodatkowo idealnie dopasowują się do każdego innego ubrania.

Czapki zimowe w stylu basic

Ze względu na trwającą zimę, dobrym pomysłem będzie również zakup ciepłej, typowo miejskiej czapki. Właśnie takie modele można znaleźć w ofercie sklepu Zimowe czapki występują w wielu kolorach i dostępne są nawet nieco śmielsze odcienie, takie jak mocny granat, czy fiolet. Na pewno rozświetlą one każdą zimową stylizację i dodadzą jej masę energii.

Spódnice basic

Ciekawym wyborem będą też basicowe spódnice. Zazwyczaj sięgają one za kolano, ale są bardzo rozciągliwe, dzięki czemu nie hamują one ruchów. Wykonane są z lekkich materiałów, co sprawia, że idealnie się dopasowują. Na pewno warto zainwestować w przynajmniej jedną taką spódnicę, która doskonale sprawdzi się, zarówno na co dzień, jak i na przykład podczas wycieczek za miasto. Jej atutem jest to, że dopasuje się ona do każdego typu figury.