Odkurzacze Rainbow to urządzenia czyszcząco-fltrujące produkowane przez amerykańską firmę REXAIR LCC od 80 lat. Antyalergiczne odkurzacze Rainbow, wykorzystujące filtrację wodną pozwalają na jeszcze bardziej dokładne i higieniczne czyszczenie twojego domu. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów są to bardzo wydajne i długotrwałe urządzenia, co znacznie wyróżnia je od zwykłych sklepowych odkurzaczy.

Dołączone do nich akcesoria zwiększają jego zakres funkcjonalności. Odkurzacz z filtrem wodnym Rainbow posiada aż 7 letnią gwarancje na silnik i 42 miesięczną na wybrane części, co czyni go bezkonkurencyjnym w porównaniu z innymi tego typu produktami. Ponadto usuwa liczne alergeny, niweluje smog, nawilża, czyści i jonizuje powietrze. Poradzi sobie także z pleśnią, grzybem i roztoczami. Odkurzacze Rainbow posiadają międzynarodowy certyfikat AHAM świadczący o ich niezawodności w redukcji zanieczyszczeń powietrza.

Odkurzacze Rainbow – działanie

Odkurzacze Rainbow stosują podwójną filtrację wykorzystując filtr wodny, wyłapujący typowe domowe zanieczyszczenia oraz filtr HEPA, który neutralizuje pozostałe mikrocząsteczki. Rainbow odkurzacze wodne wyposażone są w silnik typu Hurricane, który bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Elementy sterujące akcesoriami są umieszczone w wygodnym miejscu na uchwycie, co umożliwia ich komfortowe użytkowanie. Transport po domu jest precyzyjny dzięki wózkowi, na którym umieszczony jest Rainbow, a bezpieczeństwo twoich mebli zapewnia gumowy zderzak.

Jakie akcesoria posiadają odkurzacze Rainbow

Odkurzacz wodny Rainbow posiada w swojej ofercie wiele akcesoriów. Od potężnej szczotki PowerNozzle do czyszczenia dywanów, wykładzin i innych twardych powierzchni, przez SuperMop przeznaczony do pielęgnacji płytek i innych twardych podłóg, aż po Spryskiwacz umożliwiający spryskiwanie roślin i szyb.

Jeśli chcesz, aby twój dom zamienił się w pięknie pachnący ogród, to możesz to zrobić używając oferowanych przez nas Olejków.  A jeśli masz uporczywe problemy np. z nieprzyjemnymi zapachami otoczenia lub chcesz odświeżyć i wyczyścić swój dywan polecamy skorzystać z naszych Koncentratów Rainbow, które umożliwią ci to w bardzo prosty sposób.

Źródlo: www.rainbow-odkurzacze.pl